Семінар для працівників юридичних служб

30.03.2012

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Головне управління юстиції у Київській області в межах своєї компетенції здійснює підвищення кваліфікації працівників юридичних служб територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, державних підприємств, установ, організацій та державних господарських об'єднань, проводить стажування, семінари й наради з працівниками юридичних служб спільно з іншими органами виконавчої влади.
З цією метою ЗО березня 2012 року на базі Інституту політології та права Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова Головним управлінням юстиції у Київській області проведено семінар для працівників юридичних служб територіальних органів Державної пенітенціарної служби України, а також Київської державної обласної адміністрації та її структурних підрозділів.
Висловлюємо щиру вдячність за сприяння у проведенні зазначеного заходу та сподівання на продовження розпочатої співпраці.