Вітаємо завідувача кафедри цивільного та трудового права, доцента Світлану Іванівну Шимон з ювілеєм!!!

СІ ШИМОН 200 x 229Вельмишановна Світлано Іванівно!
Прийміть наші щирі вітання з нагоди Вашого світлого ювілею!
Вашим професіоналізмом, багаторічною послідовною та наполегливою працею ви зробили вагомий внесок у розвиток кафедри цивільного та трудового права, а також нашого Інституту політології та права і забезпечили повагу серед колег. За час спільної роботи ми пізнали Вас не тільки як компетентного керівника, знаючого і вправного фахівця з цивільного права, але і як сучасну, веселу, товаристську людину, яка вміє вислухати і порадити, пожартувати і допомогти, бути вимогливою, але добродушною.
Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот. Від усього серця бажаємо Вам сил духовних і фізичних, любові і добробуту в родинному колі. Хай дорога життя квітчається вагомими успіхами, повагою людей, міцним здоров'ям та радісним настроєм. Нехай доля шле Вам добро, щастя і достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.
В майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.

З повагою колектив Інституту політології та права!