«Золота фортуна» нагороджує педагогів

11.10.2014

Медаль золота фортуна 2014 1 200 x 150До Дня працівників освіти Головна Дирекція МАРТІС «Золота Фортуна» проводили урочистий захід і вручали нагороди. Викладачам - почесні медалі «Незалежність України», а студентам почесні дипломи. З числа співробітників Інституту політології та права нагороди отримала кандидат політичних наук, професор Остапенко Марина Анатоліївна з кафедри політичних наук, а від студентського колективу почесний диплом отримав студент Кучер Богдан.

Медаль золота фортуна 2014 2 200 x 150І звичайно, за визначні досягнення на педагогічній ниві почесну медаль «Незалежність України» отримав директор Інституту політології та права, доктор історичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних інститутів, академік Української академії історичних наук, Академії наук вищої школи України, Української академії політичних наук Андрусишин Богдан Іванович.