Вийшов новий посібник «Звичаєве право» Лариси Анатоліївни Кушинської

Посібник Кушинської 200 x 267Доцент кафедри теорії та історії держави і права Інституту політології та права Кушинська Лариса Анатоліївна підготувала і, за підтримки НПУ імені М. П. Драгоманова, видала новий навчальний посібник «Звичаєве право».

Пропонований навчальний посібник передбачений для студентів освітніх закладів, в яких вивчається дисципліна «Звичаєве право». В книзі конспективно подається матеріал, що відповідає навчальній програмі зазначеної дисципліни, вітчизняна та зарубіжна історіографія питання, висвітлюється проблематика правового плюралізму та місце правового звичаю в ній, аналізуються головні наукові напрямки, що досліджують подібну проблематику. В кінці кожного розділу містяться питання й завдання для самоконтролю та рекомендована література.
Бібліографічне посилання:
Кушинська Л. А. Звичаєве право України: навчальний посібник для студентів напряму підготовки "Правознавство". - К.: Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2013. - 209 с.