Міжнародні Драгоманівські читання

16-17.04.2015

Драгоманов 200 x 273У Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбулися IV Міжнародні Драгоманівські читання, присвячені 180-річчю університету. Цей науковий захід є знаковим для вишу, оскільки фактично започаткував низку ювілейних заходів у навчальному закладі. До участі у конференції запрошені вчені з України та Європи. Відкривав конференцію особосто ректор Університету професор Віктор Петрович Андрущенко.
В конференції взяли участь і представники Інституту політології та права. Зокрема в пленарному засіданні з доповідями виступили доктор історичних наук, професор, Андрусишин Б. І., доктор політичних наук, професор Горбатенко В. П. Крім того, під номером один, в рамках конференції, діяла секція «Історія. Політологія. Правознавство» під керівництвом доктора історичних наук, професора Андрусишина Б. І., доктора політичних наук, професора Горбатенка В. П. і доктора історичних наук, професора Реєнта О. П., де з доповідями виступили співробітники і здобувачі Інституту доктор педагогічних наук, професор Булда А. А., кандидат політичних наук, доцент Волянюк О. Я., кандидат політичних наук, доцент Горбатенко І. А., кандидат політичних наук, доцент Дмитренко О. С., кандидат політичних наук, доцент Дмитренко С. П., старший викладач кафедри політичних наук Інституту політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова Зайченко Л. М., доктор політичних наук, професор Остапенко М. А., кандидат політичних наук, професор Чижова О. М., кандидат історичних наук, доцент Кушинська Л. А., кандидат політичних наук, доцент Карнаух А. А., кандидат юридичних наук, доцент Пєсцов Р. Г., викладач кафедри політичних наук Інституту політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова Козлова О. М., старший викладач кафедри освітньої політики Інституту політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова Мелещенко Л.П.
За результатами конференції було проведено круглий стіл.