Кращий державний службовець 2015

27-29.10.2015

Конкурс держслужбовця титул 200 x 133З 27 по 29 жовтня  Національним агентством України з питань державної служби на базі НПУ імені М.П. Драгоманова був проведений третій тур щорічного всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Співорганізаторами конкурсу від НПУ імені М.П. Драгоманова виступили Інститут політології та права та Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації. Вітальне слово до учасників конкурсу виголосив ректор НПУ імені М.П. Драгоманова  академік В.П. Андрущенко.

Конкурс держслужбовця 1 200 x 133Конкурс держслужбовця 2 200 x 133Сприяння в організації та проведенні конкурсу здійснювала дирекція Інституту політології та права. Кафедра політології та державного управління Інституту політології та права здійснювала експертну оцінку творчих робіт учасників конкурсу. Завідувач кафедри політології та державного управління Дмитренко Степан Петрович входив до організаційного комітету з питань проведення конкурсу та конкурсної комісії, яка оцінювала учасників конкурсу у номінації «Кращий керівник». Викладачі кафедри політології та державного управління запропонували проблематику та виступили модераторами ділової гри, яка проводилась у рамках конкурсних заходів.