Відкриття всеукраїнського тижня права 2015

7.12.2015

Шемшученко мал 150 x 200Відповідно до плану заходів, затвердженого Кабінетом Міністрів України, в Інституті держави і права імені В. М. Корецького НАН України відбулося відкриття Всеукраїнського тижня права. В перший день тижня права на базі Інституту відбулися: Всеукраїнський урок «Права людини», виставка-форум «Правники - суспільству», майстер-класи провідних юристів, що присвячені проблематиці прав людини. В урочистостях взяли участь і представники Інституту політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова, зокрема проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних інститутів, директор Інституту політології та права НПУ імені М.П. Драгоманова проф. Андрусишин Б. І., а також студенти: Шевчук Зоряна, Андрушків Артем, Крилова Юлія, Негієвич Євгенія, Орлюк Максим.