Круглий стіл «Модернізація правничої освіти в Україні»

14.09.2016

Titul Modernizacia pravOs 200 x 13314 вересня 2016 р. завідувач кафедри правознавства факультету політології та права, кандидат юридичних наук, доцент, Радим Губань взяв участь у круглому столі «Модернізація правничої освіти в Україні: здобутки експерименту з проведення у 2016 році ЗНО при вступі до магістратури за спеціальністю 081 «Право». Співорганізаторами якого виступили USAID, Міністерство освіти і науки України, Міністерство юстиції України, Організація з безпеки та співробітництва в Європі. Після оприлюднення результатів експерименту представниками правничих шкіл-учасників експерименту, до участі в дискусії долучилися також експерти текстологи та студенти, які підтримали ідею проведення ЗНО при  вступі до магістратури за спеціальністю 081 «Право».

Фотогалерея...

Huban 14.09.2016 200 x 133Modernizacia 14.09.2016 200 x 133Друга частина заходу була присвячена презентації проекту «Концепції розвитку юридичної освіти в Україні». Незважаючи на бурхливі дискусії щодо напрямків реформи та шляхів її реалізації присутні загалом підтримали проект документу. Ініціатива юридичної спільноти з розвитку юридичної освіти в Україні знайшла палку підтримку з боку Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та радника Міністра юстиції України Романа Усенка.