Відкриття нового начального року: перша вчена рада факультету

26.09.2016

Грамота Макарової 2016 200 x 356Грамота Шитий 2016 200 x 356На факультеті політології та права відбулося перше в новому 2016-2017 навчальному році засідання вченої ради факультету. На засіданні було проведено вибори нових членів вченої ради відповідно до змін у структурі факультету, заслухано і обговорено доповідь ректора університету, організацію навчання і наукової роботи у новому навчальному році, а також урочисте нагородження. За вагомий особистий внесок в організацію та проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України нагороджені доцент кафедри галузевих юридичних дисциплін Пєсцов Р. Г. і доценти кафедри теорії та історії держави і права Макарова О. В. і Шитий С. І.