Методичний цент політико-правової і методичної підготовки студентів

На факультеті політології та права здійснюється методична підготовка студентів до викладання правознавчих та суспільствознавчих дисциплін. Оскільки в процесі реорганізації факультету кафедра методики викладання соціально-гуманітарних дисциплін була об’єднана з кафедрою правознавства, а питання професійної підготовки залишилися актуальними тому було створено науково - методичний цент політико-правової і методичної підготовки студентів, який забезпечує вирішення актуальних проблем професійної підготовки майбутніх педагогів.
В центрі працюють професор Булда А.А., доцент Морозова О.О, старший викладач Сулима-Камінська І.В., також працюють наукові гуртки та проблемні групи.
Науково-методичний центр забезпечує практичну підготовку студентів, основні вимоги до проходження педагогічної практики, основні вимоги до написання наукових дисертацій магістерського рівня, а також проводяться цікаві зустрічі з магістрами правознавства та політологами.