Наукова діяльність цивільного і трудового

1. Періодично заслуховувати звіти викладачів про наукову роботу. Виконувати кафедральну наукову тему досліджень на перспективу.
2. Брати участь у проведенні республіканських, міжвузівських науково-теоретичних конференцій із питань юридичних наук.
3. Здійснити набір до аспірантури, визначити теми досліджень аспірантів та наукових керівників.
4. Заслухати звіти аспірантів II-III року навчання про виконання індивідуальних планів.
5. Організувати наукові стажування викладачів для роботи над дисертаціями, підвищення науково-методичної кваліфікації, вивчення досвіду інших навчальних установ.
6. Організувати набір до докторантури.
7. Забезпечити організацію роботи студентських гуртків, підготувати студентів до участі у звітній студентській науковій конференції.
8. Обговорити наслідки наукової роботи кафедри за 2006 рік і розробити план наукової видавничої роботи на 2007 рік.
9. Затвердити наукових керівників та теми досліджень аспірантів I року навчання.
10. Обрати загальнонаукову тему для кафедри юридичного циклу.

(з тематичного плану роботи кафедри на 2011-2012 н.р.)