Слава Україні!!!

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

spf.npu.edu.ua

Навчання

30.10.2015

Відкритий суд 200 x 165В Інституті політології та права відбулася відкрита лекція юриста, консультанта, керівника проекту «Відкритий Суд» Станіслава Бартина на тему "ти - реформа України". На лекції студенти Інституту дізналися про «революцію» в національних судах та діяльність проекту «Відкритий Суд», про первинне значення професії юриста для розбудови України, про те як збудувати успішну юридичну кар’єру. Студенти поспілкувалися з практикуючими юритами і обговорили питання практичного реформування судової системи в Україні і особливості юридичної діяльності в національній правовій системі.

7.10.2014

Асоціація 1 200 x 125З нагоди дня юриста і тижня права в Інституті політології та права відбудеться відкрита лекція начальника Відділу міжнародної інтеграції у сфері технічного регулювання в АПК Міністерства аграрної політики та продовольства України; аспірантки кафедри цивілього та трудового права Інститтуту політології та права Клочко Таїсії Юріївни на тему «Угода про асоціацію: дороговказ до ЄС». На лекції буде розкрито важливі аспекти євроінтеграційного процесу України.

5.12.2015

День відкритих дверей 2015 1 200 x 94Школярі, випускники, абітурієнти та їхні батьки запрошуються на «День відкритих дверей» Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, що відбудеться п’ятого грудня 2015 р. в центральному корпусі Університету за адресою м. Київ, вулиця Пирогова, 9. Початок о 10-й годині! Не пропустіть можливості познайомитися з провідним педагогічним Університетом України і одним з найбільших педуніверситетів Європи, хоч на день поринути у вир студентського життя, поспілкуватися з поважними професорами і провідними науковцями України і світу, познайомитися з атмосферою Університету і пропозиціями та освітніми послугами які надає Університет. Твоє майбутнє вже чекає на тебе – не впусти свій шанс на гідну вищу освіту!

День відкритих двере 2015 2 300 x 141

19.02.2014

Політика 200 x 167

В середу, 19 лютого, в Інституті політології та права пройде відбірковий тур всеукраїнської олімпіади з політології. До участі запрошуються студенти 3-5 курсів спеціальності «Політологія». Переможці відбіркового туру приймуть участь у фіналі всеукраїнської олімпіади з політології, що відбудеться в Харкові. Бажаємо успіхів нашим студентам!

3.10.2013

Студенти 14 і 15 груп спеціальності «Політологія» Інституту політології та права відвідали музей історії України і прослухали екскурсію про стародавні часи української землі.

На сайті 330 гостей та 0 користувачів

Карнаух_портрет_200_x_300.jpg