Слава Україні!!!

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

spf.npu.edu.ua

   

Навчання

27.03.2014

 

Для круглого столу Пилипчука 2014 200 x 133На базі Інституту політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова, за підтримки Науково-дослідного інституту інформатики і права Національної академії правових наук України відбувся круглий стіл «Інформаційне суспільство: політико правові засади становлення і розвитку», де було обговорено питання побудови і розвитку сучасного інформаційного суспільства в Україні. Також було обговорено актуальні питання інформаційної безпеки в Україні.

17-18.12.2016

 

Семінар основи міжнародного гуманітарного права 200 x 95Завідувач кафедри правознавства, кандидат юридичних наук, доцент Радим Губань взяв участь у семінарі "Основи міжнародного гуманітарного права", заході Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», який впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини. На семінарі розглядалися такі актуальні для нинішньої ситуації в Україні питання як діяльність Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні; питання імплементації міжнародного гуманітарного права в Україні та особливості його викладання в українських вищих навчальних закладах.

11.10.2014

 

Медаль золота фортуна 2014 1 200 x 150До Дня працівників освіти Головна Дирекція МАРТІС «Золота Фортуна» проводили урочистий захід і вручали нагороди. Викладачам - почесні медалі «Незалежність України», а студентам почесні дипломи. З числа співробітників Інституту політології та права нагороди отримала кандидат політичних наук, професор Остапенко Марина Анатоліївна з кафедри політичних наук, а від студентського колективу почесний диплом отримав студент Кучер Богдан.

Медаль золота фортуна 2014 2 200 x 150І звичайно, за визначні досягнення на педагогічній ниві почесну медаль «Незалежність України» отримав директор Інституту політології та права, доктор історичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних інститутів, академік Української академії історичних наук, Академії наук вищої школи України, Української академії політичних наук Андрусишин Богдан Іванович.

1.12.2017

 

2017 річниця референдуму про незалежність 200 x 150В актовій залі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбулася відкрита дискусія «1 грудня 1991 року, український референдум: уроки історії для майбутнього» у якій взяли участь Леонід Кравчук, перший всенародно обраний Президент України, Віктор Ющенко, керівник держави 2005-2010 рр. та голова Наглядової ради НПУ імені М. П. Драгоманова, і Геннадій Бурбуліс, підписант Біловезької угоди, а також ректор університету, академік Віктор Андрущенко, професори, викладачі та студенти університету. Брали участь у дискусії і представники факультету політології та права.

Відео заходу.

Детальніше…

12.02.2018

 

2018 укрінформ 200 x 116Декан факультету політології та права проф. Богдан Іванович Андрусишин взяв участь у відзначенні 100-річчя визнання Української Народної Республіки Центральними державами в Бересті 9 лютого 1918 року.
Сто років тому, після проголошення Четвертим Універсалом Центральної Ради незалежності УНР, на мирних переговорах у Бересті Центральні держави – Німеччина, Австро-Угорщина, Болгарія і Туреччина – 9 лютого 1918 року визнали Українську Народну Республіку незалежною і самостійною державою. 12 лютого 1918 року в розвиток цієї акції в Бересті було підписано додатковий Українсько-турецький договір про дружбу і співробітництво.
З нагоди цієї дати українсько-турецький культурний центр «Сяйво» організував в «Укрінформі» прес-конференцію, на якій представив наукові дослідження, присвячені подіям Української національної революції 1917-1921 років, у тому числі і українсько-турецьким зв'язкам.
У прес-конференції також взяли участь і виступили перед журналістами Герой України поет Іван Драч, перший Посол України в Туреччині (1992–1997 рр.) Ігор Турянський, Посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України Валерій Жовтенко, науковці та представники громадськості.

Днтальніше...

Відео прес-конференції

   

Хто на сайті?  

На сайті 406 гостей та 0 користувачів

   

Випадкове зображення  

Карнаух_портрет_200_x_300.jpg
   

Авторизація