11.12.2019

2019 екскурсія до Верховної ради титул 200 x 150На виконання плану заходів до Всеукраїнського тижня права студенти спеціальностей «Право» і «Політологія» факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відвідали з екскурсією одну з вищих точок кар’єрного зростання як для юристів так і для політологів, єдиний орган законодавчої влади в нашій державі, український парламент – Верховну Раду України. Студенти ознайомилися з внутрішнім облаштуванням будівлі вищого законодавчого органу, побували у кулуарах Верховної Ради, дізналися про практичні особливості роботи парламентських комітетів, а також вперше побачили можливе місце свого майбутнього працевлаштування. В рамках екскурсії студенти прослухали відкриту лекцію «Права та обов’язки громадян» у Освітньому центрі Верховної Ради України.

Карнаух_портрет_200_x_300.jpg