Вітаємо декана з високою державною нагородою!

2019 БІ Андрусишин вітанняКолектив факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова вітає декана факультету, академіка Української академії історичних наук, Української академії політичних наук, Академії наук вищої школи України, доктора історичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Богдана Івановича Андрусишина з відзначенням його Президентом України державною нагородою – орденом «За заслуги» ІІІ ступеня за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм! (Указ Президента України №236/2019 від 17 травня 2019 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки»)

2019 букет для БІ 200 x 200Бажаємо, щоб Ви завжди були сповнені життєвої енергії, яка надавала б сили і бажання діяти, реалізувати найсміливіші задуми та втілювати в життя намічені плани на благо процвітання Університету, а також освіти і науки України!

Колектив факультету політології та права