НАШ ВИКЛАДАЧ – ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Горохов 200 x 252Сьогодні, коли наша Україна в огні, ми мусимо бути гранично відповідальними, проявляти максимальну солідарність та надавати підтримку тим мужнім людям, які боронять нашу країну від ворогів у запеклих боях на Сході. Старший викладач кафедри освітньої політики Інституту політології та права нашого університету, кандидат історичних наук Горохов Сергій Вікторович перебуває зараз на передовій у зоні АТО у місті Дебальцеве Донецької області, відстоюючи мирне майбутнє нашої України, кожного з нас.

25-й батальйон, в якому служить Сергій Вікторович, потребує нашої допомоги, терміново необхідні:
- тепловізор,
- танкова форма та теплий одяг!

Горохов на БМД 200 x 108Будь ласка, не будьте байдужими – долучіться до збору коштів! Ми не можемо залишатися осторонь, оскільки теж хочемо допомогти якнайшвидше здобути перемогу!

Участь кожного у підтримці нашої армії – безцінна
РАХУНОК ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ:
Номер картки: 5168755340371729 – ПриватБанк;
Отримувач: Горохов Сергій Вікторович
БІЙЦІ ЧЕКАЮТЬ НА НАШУ ДОПОМОГУ!
РАЗОМ МИ – СИЛА!!!