Відкрита лекція з протидії торгівлі людьми

3.12.2014

Торгівля людьми 5 200 x 150В Інституті політології та права відбулася відкрита лекція на тему: «Протидія торгівлі людьми в Україні». Лекцію читали головний оперуповноважений департаменту по боротьбі з незаконною торгівлею людьми МВС України підполковник міліції Тарас Іванович Бондарина і координатори по превентивній роботі міжнародної громадської організації «А 21» Саченко Юлія Юріївна і Костюк Дарія. Шановні доповідачі, під час своєї лекції, познайомили студентів з проблемою торгівлі людьми в Україні. Крім того, студентів попередили про реальну небезпеку стати жертвою цього жахливого і ганебного явища.

Торгівля людьми 1 200 x 150Доповідачі звернули увагу на основні причини поширення торгівлі людьми в Україні:
високий рівень зовнішньої трудової міграції і не регульованої міграції;
велика кількість осіб, уразливих до торгівлі людьми, (осіб, схильних погодитися на ризиковані пропозиції щодо роботи за кордоном);
недостатній рівень розуміння того, що кожен може постраждати від торгівлі людьми, а також розуміння ризиків, пов'язаних з сумнівними пропозиціями щодо роботи за кордоном.

Торгівля людьми 4 200 x 150Найчастіше жертви торгівлі людьми потрапляють до таких країн як:
Російська Федерація
Турецька Республіка
Чеська Республіка
польська Республіка
Об'єднані Арабські Емірати
держава Ізраїль
Федеративна Республіка Німеччина
Італійська Республіка
Грецька Республіка

Торгівля людьми 3 200 x 150До факторів, що сприяють розповсюдженню такого ганебного явища доповідачі віднесли:
Зацікавленість іноземних роботодавців в дешевій робочій силі;
Відсутність єдиних критеріїв класифікації поняття «трудова експлуатація»;
Проблема підтвердження самого факту експлуатації на стадії документування злочинних дій;
Не ефективність діючих норм законодавства у протидії новим злочинним схемам;
Відсутності судової практики з розгляду кримінальних справ;

Торгівля людьми 2 200 x 150У випадку якщо ви або ваші рідні стали жертвою, або свідком злочину пов’язаному з торгівлею людьми, слід звернутися за адресою:
01024, Україна,
м. Киев, ул. Богомольця, 10