Вручення дипломів державним управлінцям 2017

15.03.2017

На факультеті політології та права відбулось вручення дипломів випускникам денної та заочної форм навчання магістратури зі спеціальності «Державне управління у сфері освіти» факультету політології та права. Це перший випуск магістрантів за півторарічною програмою навчання на нашому факультеті до студентського складу якого ввійшли державні службовці, керівники державних та приватних навчальних закладів, офіцери Збройних Сил України з бойовим досвідом.
Вручив дипломи за кваліфікацією «Магістр державного управління» та привітав випускників із успішним закінченням навчання – декан Факультету політології та права, професор Богдан Іванович Андусишин. Від випускаючої кафедри політології та державного управління, магістрантів поздоровив завідувач кафедри – доцент Степан Петрович Дмитренко. Щирі привітання та побажання успіхів у майбутній роботі від імені кафедри соціальної філософії та філософії освіти, яка веде спеціалізацію «Освітня політика» висловила доктор педагогічних наук, професор Валентина Іванівна Бобрицька.