Круглий стіл «За національні права» приурочений до сторіччях з’їзду поневолених народів

21.09.2017

2017 Зїзд поневолених народів 1 113 x 1502017 Зїзд поневолених народів 2 200 x 112В Українсько-турецькому культурному центрі «Сяйво» відбулося засідання круглого столу «За національні права», яке було приурочене до визначної події, з’їзду поневолених народів, ініційованого Українською Центральною Радою у Києві у 1917 р. Організоторами круглого столу є Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України, українсько-турецький культурний центр «Сяйво». Модератором заходу був доктор історичних наук, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергійчук В. І. Доповідачем на круглому столі виступив декан факультету політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова, доктор історичних наук, професор Андрусишин Б. І. На круглому столі, також ,виступили ряд вітчизняних вчених, громадських діячів, дипломатів серед яких міністр закордонних справ України з грудня 2007 до березня 2009, Надзвичайний та Повноважний Посол України Огриско В. С., Надзвичайний та Повноважний Посол України Турянський І. М., Надзвичайний та Повноважний Посол України, віце-президент громадської організації «Українське товариство зовнішньої політики», член Національної спілки журналістів України Чорний В. Л., а також народних депутатів України, зокрема Народний депутат України 8-го скликання, член комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції Барна О. С. і Народний депутат України 8-го скликання, голова підкомітету комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Білозір О. В. Круглий стіл не залишився поза увагою студентської молоді, представники якої теж були присутні і мали слово. Захід відвідали і представники факультету політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова.

Фотогалерея...