30.03.2017

P 20170330 133511 200 x 112В рамках заходів присвячених 25 річчю створення факультету провела зустріч із студентами факультету політології та права заступник начальника відділу правової інформації та консультацій четвертого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Маньківська Олена Броніславівна. Гостя окреслила правові підстави отримання безоплатної правової допомоги та охарактеризувала систему центрів з надання вторинної правової допомоги. Акцентувала увагу на тому, хто може отримати безоплатну первинну та вторинну правову допомогу. Розповіла про проекти «Школа активних громадян» та «Школа рівних можливостей». Інтерес у студентів викликала інформація про можливість проходження стажування у центрах.

На сайті 358 гостей та 0 користувачів

morozova.jpg