ДЕСЯТІ ЮРИДИЧНІ ЧИТАННЯ

ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ОСВІТИ І НАУКИ

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ФЕМІДА»

МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

«ДЕСЯТІ ЮРИДИЧНІ ЧИТАННЯ. ЮРИДИЧНА ОСВІТА І НАУКА В УКРАЇНІ: ТРАДИЦІЇ ТА НОВАЦІЇ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Десяті юридичні читання. Юридична освіта і наука в Україні: традиції та новації», яка відбудеться 15-16 травня 2014 р. в НПУ імені М. П. Драгоманова, де планується присутність кращих представників наукової еліти з провідних вищих навчальних та наукових закладів України та зарубіжжя.

Інформаційний лист конференції

ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ РОБОТА СЕКЦІЙ:

 Теорії та історії держави і права, канонічного права, філософії права, історії правових і політичних учень
 Кримінального права, кримінально-процесуального права, кримінології, криміналістики, кримінально-виконавчого права
 Цивільного права, цивільного процесу, сімейного права, права інтелектуальної власності, трудового права, права соціального забезпечення
 Конституційного права, адміністративного права, освітнього права, фінансового права
 Інформаційного права і державно-правових проблем розбудови інформаційного суспільства в Україні
 Господарського права, аграрного права, екологічного права, підприємницького права
 Міжнародного права: публічного, приватного, гуманітарного
 Методики викладання правознавства, політології
 Формування політико-правової культури молоді в Україні: проблеми та перспективи

РОБОЧІ МОВИ: українська, російська, англійська

Участь у конференції можуть брати: науково-педагогічні працівники, докторанти, аспіранти та здобувачі, студенти старших курсів (ІІІ-V курс), юристи-практики, які подадуть заявку (форма-зразок додаток 1) та матеріали з рецензією наукового керівника чи рекомендацією кафедри, завірені у встановленому порядку.
Матеріали наукової конференції планується видати до початку конференції.
Організаційний внесок* – 200 гривень перераховується за такими реквізитами:
НПУ імені М. П. Драгоманова, р/р 31254301113601 в ГУДКСУ у м. Києві, код банку 820019, код отримувача: 02125295. Призначення платежу: КЕКД 25020100, за конференцію «Десяті юридичні читання», П.І.П учасника.
Матеріали можна подати за адресою: м. Київ, вул. Тургенівська 8/14 НПУ імені М. П. Драгоманова, Інститут політології та права, кафедра теорії та історії держави і права (ауд. 9-8).
Усі заходи заплановані оргкомітетом будуть проводитись у центральному корпусі НПУ імені М. П. Драгоманова, який розташований за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9.

Тел./факс: +38 (044) 484-28-51; 0976550533 - Вікторія
* Організаційний внесок включає в себе витрати на проведення конференції та вартість публікації у збірнику.