Привітання учасникам 10 юридичних читань від ректора Київського університету права

15-16.05.2014

Бошицький 200 x 254Ректор Київського університету права НАН України, заслужений юрист України, професор, кандидат юридичних наук Бошицький Юрій Ладиславович привітав учасників Міжнародної наукової конференції «Десяті юридичні читання. Юридична освіта і наука в Україні: традиції та новації».
У своєму привітанні науковець зазначив, що цей захід збирає кожен рік провідних науковців з України та інших провідних вищих навчальних і наукових закладів зарубіжжя з метою обміну науковими ідеями і пропозиціями та їх практичного застосування.
Юрій Ладиславович побажав учасникам конференції творчої роботи, успіхів, плідної наукової дискусії і обміну практичним досвідом, нових ідей.

Вітання кольорове 436 x 600