Місячник правового всеобучу

8.12.10

Інститут політології та права, громадська організація «Феміда» (голова - професор Андрусишин Б.І.), Центр правової освіти та науки (голова – академік НАН України Шемшученко Ю.С.), створений спільно з Інститутом держави і права імені В.М.Корецького провели місячник правового всеобучу в ліцеї № 38 імені В.М.Молчанова. В рамках місячника проведені лекції, круглі столи та зустрічі на теми:
1.    Захист прав споживачів;
2.    Захист прав неповнолітніх осіб при затриманні;
3.    Еволюція прав людини з давньоримських до новітніх часів, з якими виступили студенти 4 курсу спеціальності «Правознавство» Інституту політології та права: Трофимчук Тетяна,  Пилипенко Наталія, Кобилинська Надія, Антохов Ярослав, Денисов Микола, Балазюк Віта, Городній Віталій.
Організаторами всеобучу були директор інституту, професор Андрусишин Б.І., заступник директора з навчально-методичної роботи, доцент Морозова О.О. та член правління ГО «Феміда», доцент кафедри цивільного та кримінального права Дубчак Л.С.