Чому я вирішив стати юристом

1.09 – 4.10.2019

2019 чому я став юристом Купіна 200 x 150З нагоди професійного свята – Дня юриста кандидатом юридичних наук, доцентом, професором кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін Купіною Людмилою Францівною на факультеті політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова організовано цікавий флешмоб #чомуявирішивстатиюристом. Його суть – розповісти власну історію про мотиви і переконання у виборі майбутньої професії і поширити її на своїй сторінці в соціальній мережі. Студенти з радістю підтримали ідею викладача та поділилися неповторними й цікавими подіями власного життя, що вплинули на їх рішення.
А 4 жовтня відбувся святковий фінал під назвою «Таланти твої, юриспруденціє», де кожен майбутній правник мав змогу довести, що у юристів також є хобі, які справді вражають!
Вкінці заходу, шляхом жеребкування переможницею нашого флешмобу було визначено студентку 3 курсу, яка отримала приємний подарунок - 2 квитки в кіно!