День донора 2020

17.02.2020

2020 день донора 200 x 170Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, так само як і всі провідні заклади вищої освіти цивілізованого світу є не лише центром наукової та освітньої, а і гуманітарної діяльності. Так щороку студенти і викладачі Університету відзначають День донора, добровільно віддаючи свою кров тим кому вона потрібна. Факультет політології та права в цьому питанні не пасе задніх і його представники завжди готові виконати свій громадянський обов’язок і відгукнутися на заклик до людяності. Цього року від факультету політології та права у заході взяли участь студентка спеціальності «Право» Марина Юхимович і студентка спеціальності «Політологія» Дарія Юхимович. Колектив і адміністрація факультету висловлюють студентам щиру вдячність!