День практичного навчання на факультеті політології та права

8.04.2019

2019 Людмила Гриценко 200 x 150За ініціативи Центру правничої допомоги (юридичної клініки) НПУ імені М.П. Драгоманова в особі її керівника Дубчак Лесі Сергіївни, було проведено День практичного навчання на факультеті політології та права: 2019 Сергій Сушко 200 x 105відкрита лекція адвоката, заступника Голови Черкаського відділення ААУ, керівника Черкаського осередку Клубу майбутніх адвокатів, випускниці та асистента тренера програми «Адвокат майбутнього», Людмили Гриценко «Soft skills в адвокатській діяльності» та адвоката адвокатського об'єднання «К.С.К. ПАРТНЕРС» Сергія Сушко «Коносамент і його роль у перевезеннях. Сталійний час і демередж». Студенти спеціальності «Право» мали гарну нагоду не тільки послухати цікаві й повчальні лекції успішних адвокатів, а й висловити свої думки та ідеї, долучившись до дискусії, отримати цінні знання та корисні практичні поради, про які розповіли практикуючі адвокати.