День відкритих дверей Університету 2015

5.12.2015

День відкритих дверей 2015 1 200 x 94Школярі, випускники, абітурієнти та їхні батьки запрошуються на «День відкритих дверей» Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, що відбудеться п’ятого грудня 2015 р. в центральному корпусі Університету за адресою м. Київ, вулиця Пирогова, 9. Початок о 10-й годині! Не пропустіть можливості познайомитися з провідним педагогічним Університетом України і одним з найбільших педуніверситетів Європи, хоч на день поринути у вир студентського життя, поспілкуватися з поважними професорами і провідними науковцями України і світу, познайомитися з атмосферою Університету і пропозиціями та освітніми послугами які надає Університет. Твоє майбутнє вже чекає на тебе – не впусти свій шанс на гідну вищу освіту!

День відкритих двере 2015 2 300 x 141