День відкритих дверей університету 2019

7.12.2019

2019 день відкритих дверей 1 200 x 150Представники факультету політології та права національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова взяли участь у Дні відкритих дверей Університету, де представили перед майбутніми абітурієнтами основні спеціальності факультету. 2019 день відкритих дверей 2 200 x 150В рамках заходу було продемонстровано матеріали по спеціальностях «Право» і «Політологія». Перед потенційними вступниками виступив декан факультету, доктор історичних наук, професор Богдан Андрусишин. Крім того, для майбутніх абітурієнтів студентами факультету під керівництвом доцента кафедри правознавства і галузевих юридичних дисциплін, практикуючим адвокатом Оленою Канонець було підготовано навчальну гру «судове засідання». Варто зазначити що навчанням у стінах нашого Університету і саме за спеціальностями факультету політології та права зацікавилися не лише вітчизняні абітурієнти, а і вступники з далекого Еквадору.