День Юриста 2020

8.10.2020

2020 день юриста 150 x 186Керівництво факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова щиро вітає колег - студентів і викладачів з нашим спільним професійним святом, з Днем Юриста! Зичимо Вам міцного здоров’я, наснаги і творчих успіхів у ці непрості часи. Колеги, пам’ятайте, хоча наша наука складніша за математику, а без практичного застосування права і законів не обходиться жодна сфера людського життя, саме на нас, на юристах лежить обов’язок захисту прав людини, обмеження свавілля держави і забезпечення верховенства закону над волею політичної влади і верховенства права над законом. На нас усіх велика відповідальність за майбутнє нашої держави. Зі святом Вас колеги!