Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України

29.11.2013

Криміналістичний центр 200 x 200Студенти третього курсу, спеціальності «Правознавство», Інституту політології та права відвідали з екскурсією Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, де познайомилися з найсучаснішими науковими методами криміналістичного дослідження. Співробітники центру із задоволенням познайомили майбутніх фахівців із новітніми методами балістичної і трасіологічної експертизи, а також на практиці продемонстрували декілька прийомів професійного криміналіста. Крім того, студенти відвідали музей криміналістичного центру і познайомилися з унікальними знаряддями злочину і криміналістичного дослідження. Під час екскурсії студенти набули корисних теоретичних знань і цінного практичного досвіду, а також сформували для себе уявлення про роботу криміналіста.