Диктант національної єдності 2021

9.11.2021

2021 радіодиктант 200 x 150В Україні, до Дня української мови та писемності, вчергове відбувся Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Проведення цього заходу вже стало доброю традицією, а доєднатися до нього моральним обов’язком для всіх хто небайдужий до долі літературної української мови. У добу поширення високих технологій, коли домінує машинний друк, а помилки допомагає виправляти комп’ютерна програма ми ризикуємо вступити в епоху тотальної безграмотності. Колись українську мову цілеспрямовано нищили російські окупанти, нині ж їй загрожує забуття через тотальну цифровізацію, коли люди роками не беруть до рук звичайної ручки. Тому такі заходи як диктант національної єдності є надзвичайно важливими для підтримки рідної мови, для підтримки певного рівня грамотності серед громадян і щороку об’єднують все більше людей.
2021 радіодиктант 2 200 x 92Не лишився осторонь цієї благородної справи і Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова і зокрема соціально-правовий факультету. Більшість викладачів факультету і велика кількість студентів долучилися до написання радіодиктанту. Через карантинні обмеження основна маса учасників писали диктант в режимі онлайн. В аудиторії радіодиктант писали тільки викладачі котрі пройшли повний курс вакцинації при цьому будучи на зв’язку з тими хто писав дистанційно. Загалом у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності до Дня української мови та писемності від соціально-правового факультету НПУ імені М. П. Драгоманова взяло участь понад сто осіб. Дякуємо всім за участь і сподіваємося що наступного року нас буде ще більше!