Кубок ректора

Відбувається чемпіонат Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова з мініфутболу на «Кубок ректора».

Вівторок 10.03.2015

Інституту політолгії та права проти Інституту педагогіки і психології
Рахунок 1:0 на користь Інституту політології та права. Вітаємо наших футболістів з перемогою!

Четвер 12.03.2015

Інституту політолгії та права проти Інституту розвитку дитини
Технічна поразка 3:0 на користь Інституту політології та права. Вітаємо наших футболістів з перемогою!

Понеділок 16.03.2015

Інституту політолгії та права проти Фізико-математичного інституту
Рахунок 9:0 на користь Інституту політології та права. Вітаємо наших футболістів з перемогою!

Вівторок 17.03.2015

Інституту політолгії та права проти Інституту соціальної роботи та управління
Рахунок 12:0 на користь Інституту політології та права. Вітаємо наших футболістів з перемогою!

Середа 18.03.2015

Інституту політолгії та права проти Інституту корекційної педагогіки та психології
Рахунок 8:3 на користь Інституту політології та права. Вітаємо наших футболістів з перемогою!

Четвер 19.03.2015

Інститут політології та права проти Інституту соціальної психології

Рахунок 6:2 на користь Інституту політології та права. Вітаємо наших футболістів з перемогою!

Усі матчі будуть проходити в Спотивному комплексі НПУ ім М. П. Драгоманова на 3-му поверсі!