«Let`s talk about Yes»

25.02.2021

2021 фото до новини Купіної 25.02 200 x 150За ініціативи міжнародної правозахисної організації Amnesty International кафедра правознавства та галузевих юридичних дисциплін факультету політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова запрошує на відкриту онлайн-лекцію на тему: «Насильство щодо жінок: згода» на якій буде презентовано освітній модуль, який розробила команда Amnesty International використовуючи практику Європейського суду з прав людини з метою отримання знань про культуру згоди й сексуальне насильство.
Так, дана тема була і залишається гострою та проблемною в нашому сучасному суспільстві. Тож, на лекції ми:
● визначимо поняття «насильства» та розкриємо форми його вчинення;
● розглянемо, як зґвалтування пов’язане з правом не бути підданою/підданим катуванню та іншим видам жорстокого поводження;
● проаналізуємо позитивні та негативні обов’язки держави для захисту та гарантування прав людини;
● визначимо, яке значення має згода при встановленні факту зґвалтування;
● дослідимо конкретну справу і визначимо порушення з боку держави при її розгляді та ухваленні рішення;
● окреслимо, як має виглядати юридичне визначення зґвалтування.
Співорганізатор та модератор заходу – професор кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін факультету політології та права Купіна Людмила Францівна.
Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до важливо та цікавого заходу!
Захід відбудеться у режимі відеоконференції на основі платформи Zoom.
Приєднатися можна за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/7431483978?pwd=RzBVbEtBdWMrcW9DSDEyLzJiMjgzdz09