Майстер-клас з сімейного права

28.11.2014

Сімейне право 2 200 x 96За участі та сприяння юридичної клініки НПУ імені М.П.Драгоманова "Центр правової допомоги" на базі Інституту політології та права відбудеться майстер-клас з сімейного права на тему: «Особливості врегулювання спорів щодо подружнього майна, проблематика
розподілу боргів та корпоративних прав».
Питання, що будуть розглядатися:

1. Види договорів щодо поділу майна у нотаріальній практиці (Ірина Лихолат., нотаріус Київського міського нотаріального округу, кандидат юридичних наук).
2. Практичні аспекти поділу майна, придбаного у кредит, та боргових зобов'язань, пов'язаних з придбанням майна (Божко Ю.В., Партнер юридичної компанії „Закон Перемоги”, адвокат, суддя третейського суду).
3. Особливості поділу корпоративних прав у випадку розлучення учасника товариства, ФОП та поділу спільного майна (Ірина Куцевіл, адвокат).
4. Труднощі, які виникають під час розгляду спорів про розподіл майна подружжя в судовому порядку та виконання судових рішень (Світлана Савицька, адвокат, кандидат юридичних наук, доцент кафедри Правосуддя юридичного факультету КДАВТ).