МОЛОДІЖНА АКЦІЯ «МОЛОДЬ МАЄ ПРАВО»

17.10.2019

2019 Молодь має право 1 200 x 150На Факультеті соціально-економічної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова спільно з Київською міською державною адміністрацією, Асоціацією УМДПЛ і Управлінням державної реєстрації нормативно-правових актів правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у місті Києві була проведена МОЛОДІЖНА АКЦІЯ на тему «Молодь має право». КМДА представляла начальник відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації Яремійчук Леся Василівна і Коломійченко Анастасія Андріївна – головний спеціаліст відділу молодіжної політики Департаменту молоді та спорту, представником Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів був Безпальчук Сергій, Управління державної реєстрації нормативно-правових актів правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у місті Києві представила Гарбузенко Катерина Анатоліївна – головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти.
2019 Молодь має право 2 200 x 112До участі у молодіжній акції приєдналися Факультет історичної освіти, Факультет політології та права Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.
Із словами привітання до учасників Молодіжної акції на тему «Молодь має право» від факультету соціально-економічної освіти виступила Тетяна Олександрівна Голубенко – доцент, кандидат педагогічних наук, заступник декана факультету.
Студенти та викладачі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова висловили подяку та побажання про продовження співпраці з Київською міською державною адміністрацією, Управлінням державної реєстрації нормативно-правових актів правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у місті Києві, Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів.