Нарада в умовах карантину

19.11.2020

2020 Нарада в карантин 200 x 200Під керівництвом декана факультету політології та права, керівника Навчально-наукового центру прав і безпеки людини в інформаційному суспільстві, академіка Української академії історичних наук, академіка АН ВШ України, академіка Української академії політичних наук, доктора історичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Богдана Івановича Андрусишина, за участі заступників декана з навчально-методичної та організаційної і наукової та виховної роботи, відбулась нарада завідувачів кафедр з поточних навчально-методичних та організаційних питань роботи факультету. Розглянули стан відвідування та успішність студентів за умов навчання у дистанційному режимі, підготовку до зимової залікової сесії, питання випуску студентів магістратури денної та заочної форм навчання усіх спеціальностей факультету.
Декан Факультету Богдан Іванович Андрусишин, звернув окрему увагу на те, що чинне законодавство у сфері освіти та подальша реалізація проєкту «Нова українська школа» розширюють можливості щодо імплементації нових навчальних дисциплін та нормативів викладання профільних гуманітарних та загальноосвітніх предметів у сучасній школі. У цьому контексті учасники наради підтримали активізацію роботи з підготовки, наповнення навчально-методичною і змістовною складовими та обґрунтуванням потреби у ліцензуванні нової педагогічної спеціальності – учитель соціально-гуманітарних дисциплін.