Науковому часопису серії 18 «Право» присвоєно категорію «Б» у переліку фахових видань

2018 Обкладинка НЧ Серія 18 Право 200 x 265Одне з провідних наукових видань України у галузі права повертається! Наказом міністерства освіти і науки України № 157 від 9 лютого 2021 року Науковий часопис факультету політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова серії 18 «Право» включено до переліку фахових і йому присвоєно категорію «Б». Запрошуємо усіх правників, вчених юристів і юристів-практиків, студентів та аспірантів до публікації у новому фаховому виданні.

Вимоги до публікації.

Свідоцтво про державну реєстрацію: Серія КВ № 22863-12763ПР від 19.08.2017 р.
Фахова реєстрація: На підставі Наказу МОН України від 09.02.2021 № 157 (додаток 4) журнал включено до категорії «Б» Переліку наукових фахових видань України зі спеціальностей 081 – Право, 262 – Правоохоронна діяльність, 293 – Міжнародне право

Засновники: Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Науково-дослідний інститут інформатики і права Національної академії правових наук України.

Мова видання: українська, англійська, іспанська, італійська, німецька, польська, російська (для іноземних авторів), словацька, угорська, французька, чеська.

Періодичність: 2 рази на рік.

Головний редактор – Стеценко В. Ю., доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова.
Редакційна колегія серії:
Опольська Н. М. – кандидат юридичних наук, доцент,
Пилипчук В. Г. – доктор юридичних наук, професор,
Тильчик В.В. – доктор юридичних наук, доцент,
Токарчук О. В. – доктор юридичних наук, доцент.

Адреса редакції: 01601, м. Київ, вул. Пирогова, 9