Освіта і наука – 2021: нагородження найкращих

За підсумками проведення Щорічної звітно-наукової конференції студентів та аспірантів «Освіта і наука – 2021» за активну участь у роботі конференції та актуальність наукових досліджень відзначити студентів та аспірантів факультету політології та права Грамотами факультету політології та права імені М.П. Драгоманова:

Вовка Богдана Юрійовича – студента І курсу спеціальності «Політологія». Тема: «Основні риси політичної теорії Ст. Греції: цінності та напрямки», науковий керівник – кандидат політичних наук, доцент Дьоміна О.С.
Гаврилюка Віктора Вадимовича – аспіранта кафедри політичних наук. Тема: «Верифікація урядових стратегій та програм, як науковий інструмент для дослідження політичної відповідальності», науковий керівник - доктор політичних наук, професор Бабкіна О.В.
Гайворонську Олександру Романівну – студентку ІІ курсу спеціальності «Політологія». Тема: «Соціал-демократія: цінності та моделі», науковий керівник - ст. викладач Козенюк А.І.
Герман Ірину Миколаївну – студентку І курсу спеціальності «Право». Тема: «Насильство в сім’ї і його вплив на правову свідомість у майбутньому» науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент Макарова О.В.
Гоцуляк Ольгу Олександрівну – студентку IV курсу спеціальності «Право». Тема: «Аналіз способів і заходів протидії випадкам булінгу в закладах середньої освіти України», науковий керівник - доктор юридичних наук, професор Стеценко В.Ю.
Коверду Алісу Олександрівну – студентку I курсу магістратури спеціальності «Політологія». Тема: «Еволюція принципу конституціоналізму в незалежній Україні», науковий керівник - доктор політичних наук, професор Новакова О.В.
Коржук Анастасію Олександрівну - студентку IV курсу спеціальності «Право». Тема: «Захист прав дітей в мережі Інтернет», науковий керівник - доктор юридичних наук, професор Стеценко В.Ю.
Костюшко Уляну Вікторівну - студентку ІІ курсу спеціальності «Право». Тема: «Державний суверенітет: проблеми сьогодення», науковий керівник – ст. викладач Деркачова Н.О.
Самійленко-Войнаровську Ірену Олегівну – «Міжнародно-правові аспекти гарантування права дитини на виховання в сім’ї» - науковий керівник – доктор історичних наук, професор Андрусишин Б.І.
Сухомлина Андрія Вікторовича – студента ІІІ курсу спеціальності «Політологія». Тема: «Концепція української державності В’ячеслава Липинського», науковий керівник - кандидат політичних наук, доцент Горбатенко І.А.
Томляк Таїсу Сергіївну – аспірантку кафедри теорії та історії держави і права. Тема: «Врахування найкращих інтересів дитини під час розгляду судами справ, які стосуються дітей», науковий керівник – доктор історичних наук, професор Андрусишин Б.І.