Підсумкові іспити 2020

2021 підсумковий іспит 2020 200 x 119В грудні 2020 екзаменаційна комісія факультету політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова провела підсумкову атестацію випускників освітнього ступеня «магістр». Для організації іспиту застосовувався синхронний метод із використанням технології дистанційного навчання Google Meet. Підсумки державних іспитів показали, що студенти добре засвоїли та творчо оволоділи навчальним матеріалом з нормативних і спеціальних дисциплін. У своїх відповідях вони торкалися як теоретичних, так і прикладних аспектів сучасної правничої науки, політології та державного управління, а також методики їх викладання. Студенти виявляли обізнаність в актуальних політичних подіях України та глобальних проблемах сучасності, розкривали їх причини і можливі наслідки, висловлювали оціночні судження і узагальнення. Результати іспитів були досить високими і всі студенти заслуговують на повагу за свої старання. Особливо хотілося б відзначити студенток 21 МП(з) групи Лахман Дарію і 24-Мпол - Павлюк Наталію, а також студентів 24-МПолз Коваленко Олексія і Манукян Мане. Завдяки своїм досягненням у навчальній та науковій діяльності, вони отримали червоні дипломи.