Ринки збуту юридичних послуг

25.05.2023

2023 зустріч з Мороз 1 200 x 4332023 зустріч з Мороз 2 200 x 433В Навчально-науковому інституті права та політології відбулася зустріч викладачів та студентів ННІ права та політології з адвокатом, кандидатом юридичних наук, керівником юридичної компанії “Dictum” Світланою Мороз. Модерували захід Леся Дубчак, керівник Юрклініки та професор кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін і професор кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін Руслан Песцов. Пані Світлана розказала, з чого починала свій професійний шлях в дуже юному віці, як волонтерила і здобувала перші знання в професії. Також лектор зосередила увагу на зміні «ринків збуту» юридичних послуг з оголошенням в Україні воєнного стану й розповіла про власний досвід вивчення турецької мови й турецького законодавства. Фідбек студенти після заходу, цитую «лектор дуже харизматична й надихаюча й мотивувала нас не зупинятися в розвитку й набувати практичний досвід уже зі студентської лави».