Урочистості до Дня Захисника України

13.10.2015

День захисника України 2 200 x 175З нагоди відзначення нового державного свята «Дня Захисника України» в НПУ імені М. П. Драгоманова відбувся концерт студентської самодіяльності і святкові урочистості. Студенти і викладачі привітали всіх захисників України і, зокрема, своїх колег, учнів та вчителів, які зі зброєю в руках, відстоювали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Також присутні вшанували пам’ять загиблих оборонителів української землі. Хоробрі воїни, що безстрашно встали на захист вітчизни і б’ючись проти жорстокого, зухвалого і підлого супротивника вистояли у нерівній боротьбі, врятувавши нас усіх від жахіть війни, окупації та нацистського терору стали прикладом для всіх молодих людей на багато поколінь. Слава героям-захисникам України!!!