Випуск 2023

15.07.2023

2023 Випуск бакалаврів 200 x 120Вітаємо випускників 2023 року Навчально-наукового інституту права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова з успішним завершенням навчання та отриманням дипломів.
Сьогодні, 15 липня 2023 року, відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам 2023 року спеціальностей «Право» та «Політологія». Цей день є особливим, як для випускників, так і викладачів Інституту - одночасно хвилюючий, радісний, адже спільними зусиллями ми дійшли до бажаного для всіх результату. «Дорогі наші випускники, вітаємо вас із успішним завершенням ще одного важливого етапу в вашому житті. Бажаємо здійснення найсміливіших мрій під мирним українським небом!», — зазначив Павло Горінов, директор Інституту, вітаючи випускників.
#Усе_буде_Україна