Вітаємо з великим святом Козацької Покрови у 2020 році!

14.10.2020

2020 Козацька Покрова 200 x 141Керівництво факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова щиро вітає студентів, співробітників і гостей факультету з великим святом Покрови Пресвятої Богородиці і Днем Захисника України! Давайте разом привітаємо наших дорогих захисників, подякуємо Їм за день сьогоднішній, за те що завдяки Їм ми майже не відчуваємо наслідків війни, а також за те, що ми живі і можемо вести нормальне життя. Побажаємо Їм повернутися живими та здоровими з фронтів триваючої нині війни. Шановні наші захисники, дякуємо Вам за Вашу мужність і звитягу, за Вашу стійкість у протистоянні злочинній військовій агресії розпочатій правлячим у Російській Федерації режимом. Хай кулі і осколки минають голівоньки ваші! Повертайтесь живими та здоровими! Повертайтесь з перемогою! Зі Святом Козацької Покрови Вас! Слава Україні!!!