ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ 2023

1.09.2023

Сьогодні, 1 вересня 2023 року, Навчально-науковий інститут права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова гостинно прийняв до своєї університетської родини першокурсників спеціальностей 081 «Право» та 052 «Політологія».

2023 1 вересня 1

2023 1 вересня 7Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять загиблих воїнів, які віддали своє життя за Батьківщину.
Директор Інституту Павло Горінов окреслив перспективи обраних спеціальностей та навчання в ННІ права та політології.
2023 1 вересня 2Першокурсники ознайомились із діяльністю Інституту, а також спортивним комплексом університету, музеєм, науковою бібліотекою, здійснили мандрівку коридорами корпусів університету, що сприяло невимушеному спілкуванню один з одним.

2023 1 вересня титул«Відсьогодні цей день залишиться в історії нашого Інституту та Університету, стане пам'ятним для першокурсників, яких чекатиме цікаве та незабутнє студентське життя», — зазначив Павло Горінов, директор Інституту, вітаючи студентів.
2023 1 вересня 5Вітаємо в спільноті нових першокурсників і сподіваємося, що роки, проведені в Навчально-науковому інституті права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, будуть для вас незабутніми, плідними, творчими й натхненними!
#Усе_буде_Україна