Всеукраїнський науково-практичний круглий стіл «Соціальне і правове забезпечення волонтерської діяльності в Україні в умовах безпекових викликів»

Всеукраїнський науково-практичний круглий стіл
«Соціальне і правове забезпечення волонтерської діяльності в Україні
в умовах безпекових викликів»

Шановні колеги!

2023 Круглий стіл волонтерська діяльність 200 x 168Запрошуємо науково-педагогічних, наукових, педагогічних працівників, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, студентів та молодих науковців, лідерів волонтерського руху взяти участь у Всеукраїнському науково-практичному круглому столі «Соціальне і правове забезпечення волонтерської діяльності в Україні в умовах безпекових викликів»
Круглий стіл відбудеться 27 квітня 2023 року на базі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова (адреса: м. Київ, вул. Пирогова, 9).
У зв’язку з дією правового режиму воєнного стану круглий стіл відбуватиметься у змішаному форматі (онлайн/офлайн). Участь безкоштовна.
Вимоги до оформлення тез доповідей:
1. Обсяг матеріалів – 2-4 повні сторінки без автоматичних переносів. Сторінки не нумеруються.
2. Формат А4; орієнтація – книжкова; міжрядковий інтервал – 1,5; шрифт Times New Roman; кегль 14 пт; вирівнювання тексту – по ширині; абзац – 1,25. Поля з усіх сторін 2,0 см.
3. Електронні варіанти тез записувати у форматі *.doc або *.docх.
4. Назва файлу повинна містити прізвище автора.
5. У тексті тез допускається включення таблиць і рисунків, які необхідно подавати одразу після тексту, де вони згадуються вперше.
6. Посилання на використані джерела подаються у квадратних дужках (наприклад: [3, с. 314]).
7. Список використаних джерел повинен бути складений з дотриманням правил Держстандарту.

Тези доповідей не підлягають додатковому редагуванню, тому мають бути ретельно перевірені.
Матеріали зі значними стилістичними, граматичними, орфографічними помилками будуть відхилені.
Бажаючим взяти участь у роботі конференції необхідно до 10 квітня 2023 року заповнити заявку на участь у круглому столі та надіслати тези на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Під час проведення круглого столу відводиться час на виступ з доповіддю до 5 хвилин.

Зразок оформлення тез доповіді

НАЗВА ДОПОВІДІ

Ім’я та прізвище,
науковий ступінь, вчене звання, посада
Заклад освіти (науки або назва організації)

Текст доповіді ...........

Список використаних джерел:

1.
2.

Робочі мови круглого столу: українська, англійська.

*Доповіді студентів подаються у співавторстві з науковим керівником або разом з рецензією наукового керівника
До 27 квітня 2023 року тези доповідей круглого столу будуть розміщені на сайті Університету та розіслані учасникам.

Голова Організаційного комітету:
Драпушко Ростислав Григорович – проректор з науково-педагогічної роботи (взаємодія з органами державної влади та місцевого самоврядування) УДУ імені Михайла Драгоманова;

заступник голови Організаційного комітету:
Горінов Павло Валерійович – в.о. директора Навчально-наукового інституту права УДУ імені Михайла Драгоманова.

Координатор заходу:
Філик Наталія Володимирівна