ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ ЗА ПРОФЕСІЙНИМ СПРЯМУВАННЯМ З ГУМАНІТАРНИХ НАУК НЕФІЛОЛОГІЧНОГО ПРОФІЛЮ

25.04.2019

2019 Губань Новакова конкурс 200 x 150Доктор політичних наук, професор, професор кафедри політичних наук, публічного управління та адміністрування Олена Вікторівна Новакова та доктор юридичних наук, доцент, професор кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін Радим Васильович Губань виступили членами журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт іноземною мовою за професійним спрямуванням з гуманітарних наук нефілологічного профілю (секція політологія та право), який пройшов 25 квітня 2019 р. в гуманітарному корпусі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.