Вшанування жертв голодоморів в Україні. 82-гі роковини

28.11.2015

87 і Роковини голодомору ярошенко 200 x 13328 листопада відбулося вшанування жертв голодоморів в Україні у 20 столітті. Учасниками заходу був покладений вінок та квіти до пам’ятника жертвам голодомору. В заходах взяли участь Президент України П. Порошенко, прем’єр-міністр А. Яценюк, колишні керівники держави Л. Кравчук, Л. Кучма, В. Ющенко, народні депутати та інші високопосадовці. Біля Національного музею «Меморіал пам’яті жертв Голодомору» на вул. Лаврській зібралося багато людей, які тримали в руках державні прапори та свічки з траурними стрічками. Щиро вразили слова Петра Олексійовича про події 1932-1933 рр., про високу смертність, особливо серед дітей. Зокрема він зазначив: «Ми повинні собі і всьому світу сказати – не забудемо злочинів Голодомору – акту геноциду Українського народу та його винуватців, не зрадимо ідеалів Революції Гідності; зробимо все для національного, політичного, економічного відродження України, для її вступу в європейську сім’ю вільних народів». Після виступів очільників держави було відслужено молебень за душі безневинно убієнних людей. О 16.00 відбулася загальнонаціональна хвилина мовчання. Віддали останню шану жертвам голодоморів в Україні і студенти та викладачі Інституту політології та права, які відвідали офіційні заходи з приводу сумних роковин.

фотогалерея...