Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету 2021

17-21.05.2021

2021 звітна конференція науковців 200 x 179В рамках загальноуніверситетських заходів до Дня науки на факультеті політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбулася щорічна звітно-наукова конференція викладачів, докторантів та аспірантів за підсумками наукових досліджень у 2020 році на тему: «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету». В рамках конференції науковці факультету представили окремі результати своїх наукових досліджень і окреслили шляхи розвитку юридичної науки в НПУ імені М. П. Драгоманова. Конференцію було проведено дистанційно, із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій та з дотриманням усіх карантинних обмежень.