Запобігання та протидія явищу без громадянства в Україні

21.11.2023

2023 без громадянства 2Центр правничої допомоги працює! Закон є справедливість! Lex iustitia est!
Нещодавно на базі Центру правничої допомоги Навчально-наукового інституту права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова за підтримки Агенства ООН у справах біженців в Україні було організовано інтерактивний онлайн-захід на тему: «Запобігання та протидія явищу без громадянства в Україні».

2023 без громадянства 3Ініціатором проведення заходу був завідувач Центру правничої допомоги, доктор юридичних наук, професор кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін, адвокат Москаленко Сергій Іванович. Захід відбувся за участі адвокатки, юристки напряму надання правової допомоги особам без громадянства та під ризиком без громадянства Громадської організації "Десяте квітня" за підтримки Агенства ООН у справах біженців в Україні Цуцман Наталії Ярославівни. В заході взяли участь здобувачі освіти, навчально-педагогічні працівники, юристи-практики. Були розглянуті питання захисту прав осіб без громадянства, окреслені шляхи надання їм правової допомоги, вирішення проблемних питань, пов'язаних з громадянством; наведена судова практика та практичні кейси з цих питань.
Щиро дякуємо організаторам та учасникам семінару за активну участь! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!