Зустріч з першокурсниками 2019

2.09.2019

2019 зустіч з першокурсниками 200 x 150На факультеті політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбулася зустріч адміністрації факультету зі студентами першого курсу 2019-го року набору. Під час зустрічі студентів привітав декан факультету, доктор історичних наук, професор Андрусишин Богдан Іванович. З вітаннями і настановами також виступили завідувач кафедри теорії та історії держави і права, кандидат юридичних наук, доцент Огірко Ростислав Семенович і завідувач кафедри політичних наук, публічного управління та адміністрування, доктор політичних наук, професор Варзар Іван Михайлович. Під час зустрічі студенти-першокурсники також мали змогу познайомитися з викладачами-предметниками і задати питання щодо організації навчального процесу на факультеті.